Bizler, bir avuç gökyüzü tutkunuyuz.
Uçuş becerilerimizde ‘profesyonel’, sportif ruhumuzda ‘her zaman amatör’üz.
Yaşlarımız, kişiliklerimiz, hikayelerimiz farklı olsa bile, bizleri bir araya getiren ve sımsıkı kenetleyen ortak yönümüz, uçmaya ve havacılığa olan sevgimizdir.

Uçmaya başladığımız ilk günkü heyecanımızı yitirmeden, bugüne kadar her yaştan yüzlerce pilot yetiştirdik. Yetiştirdiğimiz pilotlara sadece uçmayı öğretmekle kalmadık, onlara ayrıca ‘sporun felsefesi’ nide aşılamaya gayret ettik.

Fly Anatolia’da, ‘Emniyet, Kalite, Performans’, birbirinden ayrılmaz şekilde ve yazıldığı sıra ile önceliğimizdir. Bu üç ilke, aynı zamanda Fly Anatolia’nın havacılığa bakış felsefesidir.

Fly Anatolia Uçuş Okulu işte böyle bir gökyüzü tutkusunun ürünüdür

Türkiye’ye “Yamaç Paraşütü Uçuş Turu” kavramını kazandıran okul olan Fly Anatolia Uçuş Okulu; Tekirdağ, Bolu, Pamukkale, Adapazarı, Fethiye ve Bursa’ya gerçekleştirdiği uçuş turları ile yüzlerce kişiye havacılığı sevdirmeyi başarmıştır.

İstanbul merkezli, ancak talep doğrultusunda Türkiye’nin her yerinde THK lisans ve sertifikalı yamaç paraşütü eğitim kursları ile model uçak kursları vermekteyiz. Ayrıca yamaç paraşütü sporunu bireysel olarak yapmaya zaman bulamayan gökyüzü meraklılarını Tekirdağ, Adapazarı ve Fethiye başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde deneyimli pilotlarımız ile uçurmaktayız.

THK, USHGA ve APPI Lisanslı eğitmen ve tandem pilotlarından oluşan ekibimizle birlikte, her yıl yenilenen sertifikalı uçuş ekipmanlarıyla eğitim ve tandem uçuş faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Gökyüzü sevdalılarını Fly Anatolia ailesine bekleriz.
Unutma, Cesaretin kadar özgürsün!!

WhatsApp chat