Cesaretin Kadar Özgürsün !

Yamaç Paraşütü Turları

TANDEM YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Alanında deneyimli, havacılığa gönül vermiş gökyüzü sevdalısı pilotlardan oluşan ekibimiz siz değerli misafirlerimize uçmanın en kolay yolunu en güvenilir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamak için burada. Tandem (2li) uçuşta yolcunun uçuş tecrübesi edinmesine gerek yok. Yolcumuzdan beklentimiz sadece kalkış öncesi brifingde anlatılanlara uyması ve kalkış koşusu anında pilotunun koş komutu ile koşması.

Unutulmamalı ;
Boşluğa atlamak kesinlikle söz konusu değil, bizler eğimli arazide koşarak kuşlar gibi süzülüyoruz yani boşluğa atlamıyoruz süzülerek uçuyoruz.
Uçuş Bölgelerimiz ;
Tekirdağ Uçmakdere 220 m / 625 m
Adapazarı Serdivan 220 m
Babadağ 1700 m / 1800 m / 2000 m

Uçuş Bölgelerine Nasıl Gidiyoruz?

Tekirdağ Uçmakdere :

Cumartesi ya da Pazar günleri (talep doğrultusunda hafta içleri) 06.30 Kartal Fly Anatolia ofis önünden kalkan servis minibüsümüz Kartal’dan Tekirdağ’a kadar E-5 güzergahında size uygun olan duraklardan sizleri alarak 09.30 civarında Tekirdağ’a varır, orada vereceğimiz kahvaltının ardından Uçmakdere uçuş bölgesine gider ve gün batımına kadar uçuşlarımızı gerçekleştiririz. Her katılımcı bir uçuş yapma hakkına sahiptir. İstanbul’a dönüş trafiğe bağlı olarak en geç 22.00’ da olur.

Tekirdağ / Uçmakdere Hakkında

Marmara Denizine uzanan Yeşilin en güzel tonuna ve 625 metre irtifaya sahip Ganos’un müthiş manzarasından Ayvasıl plajına inişe kadar geçen zaman diliminde uçarken eşsiz Uçmakdere manzarasını seyretmek bambaşka bir duygu.

Tura Dahil Hizmetler : Gidiş-dönüş ulaşım, kahvaltı, bir uçuş.
Tur ücreti : 250 TL
Kendi aracıyla gelmek isteyenlerin ödeyeceği uçuş ücreti 150 TL

Not: Kamera çekim ücreti ekstradır.

Adapazarı Serdivan:

Cumartesi ya da Pazar günleri (talep doğrultusunda hafta içleri) 07.30 Kartal Fly Anatolia ofis önünden kalkan servis minibüsümüz Kartal’dan Adapazarı’na kadar E-5 güzergahında size uygun olan duraklardan sizleri alarak Adapazarı’na varır, uçuş bölgesine gider ve gün batımına kadar uçuşlarımızı gerçekleştiririz. Her katılımcı bir uçuş yapma hakkına sahiptir. İstanbul’a dönüş trafiğe bağlı olarak en geç 21:00 da olur.

Tura Dahil Hizmetler : Gidiş-dönüş ulaşım, araç içinde kahvaltı, bir uçuş.

Adapazarı / Serdivan Hakkında

220 metre rakıma sahip , Yerden yükselen termal diye adlandırdığımız sıcak hava akımları ile meşhur bölgemizde kalkış pistinden havalanarak Sapanca gölünü ve Adapazarı Şehrini yüksekten seyretmek bambaşka bir duygu , tarifi imkansız güzelliğe bekliyoruz.

Tur ücreti : 250 TL

Kendi aracıyla gelmek isteyenlerin ödeyeceği uçuş ücreti 150 TL
Not: Kamera çekim ücreti ekstradır.

Ölüdeniz / Babadağ

2000 Metre yüksekliğe sahip Dünyaca ünlü Babadağ’dan yine dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına uzanan yarım saatlik Adrenalinden bahsediyoruz , Mavinin her tonunu seyrederken Adrenalini doyasıya yaşamak için sizleri Ölüdeniz’e bekliyoruz.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ: Ölüdeniz’ e ulaşım yolcularımıza aittir. Babadağ’a çıkış ve bir uçuş gerçekleştirilir.
Ücret: 300 TL

WhatsApp chat